Format

FORMAT oferuje idealne rozwiązania w atrakcyjnej cenie. Co sprawia, że nasze produkty są niepowtarzalne, co nas wyróżnia i w czym jesteśmy lepsi? W naszych produktach dostrzegamy nie tylko narzędzie i materiał. Każdy produkt FORMAT opracowujemy tak, aby móc zaoferować najlepsze rozwiązanie pozwalające na uzyskanie perfekcyjnych wyników pracy.

Jako kompleksowy dostawca FORMAT stanowi połączenie największego wyboru wysokiej jakości narzędzi z najlepszym stosunkiem ceny do jakości i najwyższą dostępnością towarów. Dzięki wypróbowanemu i niezawodnemu łańcuchowi dostaw możemy w najkrótszym czasie udzielić pomocy, aby szybko dostarczyć aktualnie potrzebne narzędzie lub część zamienną. Maksymalna niezawodność i szybkość dostaw naszych produktów FORMAT to nasz wkład w zapewnienie Państwa produktywności i pewności procesu.

Chcemy nie tylko sprzedawać narzędzia, ale także znaleźć propozycje idealnych rozwiązań dla wszystkich specjalistów, przedsiębiorców i rzemieślników. To osiągamy od lat optymalnym serwisem oraz fachowym doradztwem z 18 dystrybutorami w Polsce oraz w ponad 17 krajach europejskich.

Więcej informacji o Format

P.H.U TOWO

PROFESJONALNE NARZĘDZIA - ELBLĄG
ul. Panieńska 7-8; 82-300 Elbląg
NIP 578-260-32-57
Sklep narzędziowy:
tel. 55 235 72 60 e-mail sklep@towo.pl
Serwis i wypożyczalnia:
tel. 55 237 01 43 e-mail serwis@towo.pl

Dni i godziny otwarcia naszego sklepu:
• Poniedziałek – piątek : 7:00 – 17:00
• Sobota : 8:00 – 13:00

SERWIS • Poniedziałek – piątek : 7:00 – 16:00 • Sobota : nieczynne